Antepinsaatyapı Gaziantep insaat yapı sektörü > Projelerimiz, Slider > FABRİKA TESİSLERİ İNŞAATI

mmk-atakas-yassi-mamul-demir-celik-fabrika-insaati-1_source

FABRİKA TESİSLERİ İNŞAATI

Fabrika Tesisleri işleme kapasitesine sahip olarak kurulmuş her türlü ürün konsantresi ve depolama ve paketleme ünitelerine sahip bir tesistir. Tesisin yıllık konsantre ve pulp üretim kapasitesi, 25,400 ton’dur. 0,2 It, 1 ve 1,5 It şişeli ambalajlama ile her türlü tetrabrik kutular ve alüminyum kutularda ambalajlama çeşitliliğine haizdir.

Tesisin ayrı bir ısı santralı olup, tamamı merkezi sistem ısıtmalıdır. Tüm tesis ayrıca soğutma, havalandırma ve nem alıcı sistemlerle donatılmıştır. Tesis ana olarak; meyve suyu konsantresi imali, pastorize edilmesi ve ambalajlanması; meyve suyu konsantresi stoklanması (-4°C) ve (-20°C) soğuk depoları; meyve suyu şişe ve tetrabrik ambalajlanması; ray bantlar üzerinde ürün stoklanması birimlerinden oluşmaktadır. Tesiste ayrıca mutfak ve yemekhane birimleri, trafo binası, su depoları, ve lojmanlar bulunmaktadır.

Fabrika inşaatı için üretilen beton prefabrik elemanların tasarım, üretim ve montaj aşamalarında kalite kontrol sisteminden geçmesi sağlam ve güvenilir fabrika inşaatı yapılmasını sağlar. Beton prefabrikasyonun en önemli avantajlarından biri olan hızlı yapım süreci ve her türlü hava koşullarında inşaatların sürdürülebilmesi sayesinde yatırımcıya fayda sağlayacak bir geri dönüş yani ekonomi kazandırır.

Hızlı yapım süreci ve her türlü hava koşullarında inşaatın devam ettiğini, Beton Prefabrik elemanların pozitif getirilerini bilen veya ilk kez deneyen birçok yatırımcı Beton Prefabrik ürünleri daha fazla kullanmanın yollarını arıyor. Fabrika inşaatı gibi sanayi yapılarının yanısıra konut inşaatlarında Beton Prefabrik elemanların kullanılmasının son yıllarda hızla artması beton prefabrik sektörününü geleceğe dönük umutlandırmaktadır.

  • resim