Antepinsaatyapı Gaziantep insaat yapı sektörü > > İNŞAAT HİZMETLERİMİZ

cog

İNŞAAT HİZMETLERİMİZ

Antepinsaatyapı genellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve uzmanlar kontrolünde inşaat ekiplerimiz disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.
Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi ekipman ve iş günü işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.
Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.
Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.
Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari bunun yanı sıra statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.